Radovi zavrću česme: Delovi tri beogradske opštine danas neće imati vodu
05.07.2021 | 06:10 >> 06:56
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su auto-cisterne
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži potrošači u tri beogradske opštine danas neće imati vodu.
Zbog radova na vodovodnoj mreži na opštini Savski venac, danas od 8.30 do 18 sati, bez vode će biti potrošači u Puškinovoj ulici (od Župana Časlava do Banjičkih žrtava).
Na opštini Vračar, danas od 8.30 do 18 sati, bez vode će biti potrošači u Šumatovačkoj ulici (od Đerdapske do Bojanske).
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Grocka, danas od 8.30 do 18 sati, bez vode će biti potrošači u sledećim ulicama:
Kragujevački put, Prnjavor-Pavićevac, Brdska, Čika-Ljubina, Put za pećinu, Liparska, kao i potrošači u naselju Lipar.
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđena je auto-cisterna.
– Molimo potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe – apeluju iz JKP “Beogradski vodovod i kanalizacija”.