Od ponora do pobede koja "najavljuje" Evropu! Radnički preokrenuo u ludoj utakmici, i sve to u FULL HD (VIDEO)

02.05.2024

18:09

0

U 27. minutu bilo je 2:0 za goste iz Lučana

Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri Radničkog pobedili su kod kuće Mladost iz Lučana rezultatom 3:2 u trećem kolu plej-ofa, iako su posle 27 minuta gubili 0:2.

Gosti su golovima Marka Veličkovića u 22. i Ivana Miloševića iz penala u 27. stekli ogromnu prednost. Milutin Vidosavljević je zatim prvo smanjio iz penala u 45+2. minutu, da bi u 60. izjednačio na 2:2.

Pobedu koja je primakla Radnički istorijskom plasmanu u evropska takmičenja doneo je defanzivac Besim Šerbečić u 76. minutu.

Najvažnije detalje pogledajte na našem portalu u FULL HD.

Kragujevčani sad imaju 59 bodova na četvrtom mestu, dok je Mladost sedma sa 43 boda.

Radnički u narednom kolu gostuje TSC-u, dok će Mladost u Lučanima dočekati Crvenu zvezdu.