Spartak preti Partizanu, bez pobednika u Gornjem Milanovcu i Bačkoj Topoli

26.10.2020

19:00 >> 22:49

0

Subotičani slavili miminalni trijumf protiv Lučana, TSC i Čukarički igrali bez golova

U senci derbija, koji je na “Čairu” pripao niškom Radničkom protiv Partizana, odigrane su i preostale tri utakmice 12. kola Linglong Superlige.

U najavi zanimljiv duel u Bačkoj Topoli, gde je TSC dočekao Čukarički, završen je bez golova, bodove u Gornjem Milanovcu podelili Metalac i Radnik (1:1), dok je subotički Spartak na svom stadionu slavio minimalni trijumf protiv Mladosti iz Lučana.

Nema kraja blamiranju Partizana ove jeseni: Radnički slavio na Čairu golom Pantelića

Iako su mnogi očekivali da će se TSC i Čukarički i ove sezone boriti za Evropu, posle 12 utakmica u novoj takmičarskoj godini obe ekipe veoma su udaljene od mesta koje dogodine vodi na međunarodnu scenu. Ipak, bodom u Bačkoj Topoli zadovoljniji mogu da budu gosti, koji su prekinuli niz od dva uzastopna poraza od kako je klupu napustio Aleksandar Veselinović.

Poraz Partizana u Nišu iskoristio je Spartak, koji je golom Maričića u 52. minutu slavio protiv Lučanaca, izbivši tako na četvrto mesto na tabeli, sa samo bodom zaostatka za trećeplasiranim crno-belima.

Ivanić se vratio i ispromašivao, Zvezda bez municije i pobede (video)

Najviše golova u utakmicama odigranim u ponedeljak viđeno je u Gornjem Milanovcu, gde su gosti vodili od 19. minuta golom Makarića sa 11 metara. Domaćima je bod doneo Savo Arambašić u 76. minutu.