Radile i pesnice: Opšta tuča na meču omladinaca Brodarca i Crvene zvezde

0

Autor: Milan Nastić

Sve se dogodilo posle poslednjeg sudijskog zvižduka

Copyright YouTube

Omladinci Brodarca pobedili su u derbi meču Crvenu zvedu sa 2:1, ali meč je obeležila tuča koja se dogodila posle poslednjeg sudijskog zvižduka.

Naime, sve se dogodilo na centru terena, a moglo se videti da su radile i pesnice i da su u incidentu učestvovali većina igrača oba ekipe. Ipak, sve se brzo završilo i igrači Brodoarca i Crvene zvezde napustili su teren.

Što se tiče same utakmice, domaćini su slavili, ali prvi u vođstvo su došli crveno-beli golom Nikole Mituljkića u 9. minutu. Brodarac dolazi do izjendačenja u 41. minutu preko Miladinovića, a isti igrač je u 80. doneo vođstvo domaćoj ekipi, iako su imali igrača manje. Treba istaći da je direktan karton dobio Đorđe Jovanović.

Na tabeli Borodarac ima 72 boda, Zvezda je ostala na 67, dok je treći Partizan sa 64, a do kraja šampionata je ostalo još devet kola.