07.04.2021

22:09 >> 22:17

0

Pobeda posle pet setova

Još jedna pobeda deli odbojkašice Uba do titule. Do toga su došle zahvaljujući trijumfu u trećem meču finalne serije.

Posle velike borbe i pet odigranih setova su savladale TENT – 3:2 (25:19, 24:26, 23:25, 25:13, 15:13).

Posle nešto lakše dobijenog prvog seta je Ub u drugom imao tri set lopte (24:21), ali je TENT osvojio pet narednih poena, a nedugo zatim i treći set i tako poveo (1:2). Odbojkašice Uba su lagano stigle do izjednačenja u setovima, a onda su u petom prelomile set i meč pri rezultatu 10:10 sa tri uzastopno osvojena poena.

Kod pobednica su se istakli Jelena Vulin sa 24 i Ljiljana Ranković sa 19 poena, dok su na drugoj strani Saška Đurović i Ana Mitrović osvojile po 15 poena.

Četvrti duel igra se 10. aprila i odbojkašice TENT-a moraju da slave ukoliko ne žele da ostanu bez šansi za titulu.