"One man show" Nikola Ivanović: Ovako je bek Budućnosti "slomio" Partizan (video)

20:30 >> 20:32

0

Crnogorski bek vodio Budućnost do pobede protiv Partizana

Copyright Promo/ABA/KK Budućnost

Košarkaši Partizana porazom u Podgorici (80:72) šanse za plasman u plej-of ABA lige sveli su u domen teorije.

Crno-beli su tri četvrtine, u najmanju ruku, bili ravnopravan rival izabranicima Petra Mijovića, koji su se nekoliko puta brzo i lako vraćali iz minusa od pet poena.

U četvrtoj deonici je sjanu rolu odigrao Nikola Ivanović. Bek Podgoričana je u završnih 10 minuta ubacio 15 poena, a odlučujuću trojku dao je na isteku napada, 18 sekundi pre poslednjeg zvuka sirene, kada su se crno-beli za manje od dva minuta stigli od minus 10 do minus 3.