Japanski "grobar" u formi pred duel sa Srbijom: Takuma Asano pogodio mrežu "olimpijaca" (VIDEO)

04.06.2021

08:29 >> 08:31

0

Najbolji strelac ekipe Partizana postigao gol i na prijateljskom meču protiv U24 ekipe Japana

Copyright Profimedia

Reprezentacija Japana odigrala je drugu utakmicu od okupljanja u maju. Tim “plavih samuraja” pobedio je rezultatom 3:0 (2:0) u prijateljskoj utakmici ekipu U24 Japana koja će učestvovati na predstojećim Igrama u Tokiju.

Bivši fudbaler Partizana Takuma Asano dobio je priliku da zaigra od starta drugog poluvremena i već posle sedam minuta postavio je konačnih 3:0 na ovoj utakmici.

Pre njegovog gola u strelce su se upisali Hašimoto u 2. i Kamada u 41. minutu.

Naredni meč Japanci igraju protiv Tadžikistana 7. juna, a zatim im sledi najozbiljniji duel sa podmlađenom selekcijom Srbije 11. juna u Kobeu u okviru tradicionalnog Kirin kupa.

“Orlovi” će odigrati samo jedan, umesto predviđena dva meča, jer je Jamajka morala da otkaže zbog nekoliko igrača koji su bili zaraženi sa Covid-19.