Ovako je Partizan došao do penala i igrača više u nastavku derbija! Četiri minuta novosadske tragedije u Humskoj! (VIDEO)

02.10.2022

18:18

0

Deluje da su crno-beli za pola sata rešili meč sa Vojvodinom

Screenshot 2022-10-02 at 20.16.45 - Copyright Printscreen/Arena sport

Nije bilo malo onih na crno-beloj strani Topčiderskog brda koji su strahovali od meča sa Vojvodinom.

Došli su Novosađani u Humsku puni samopouzdanja, dodatno pojačanog posle šokantne eliminacije Partizana u Kupu, ali su za manje od pola sata „lale“ doživele bolno otrežnjenje.

Sopstvenim grešakama omogućili su „valjku“ velikih 2:0 i igrača više posle sam 26 minuta utakmice.

Jeličić je u 22. minutu najpre, posle greške Topića na sredini terena, oborio Rikarda u kaznenom prostoru, a Natho penal rutinski pretvorio u gol za dupliranje prednosti.

A dva, „poklonjena“ gola rivalu kao da nisu bili dovoljni gostima, pa je Jeličić neopreznim startom daleko od svog gola u 26. minutu zaradio i drugi žuti karton i tako ostavio saigrače na cedilu, da u narednih sat i kusur minuta fudbala igraju sa igračem manje na terenu.