Sveci kao đavoli! Rajkovićeva mreža napunjena, Ramosov prvenac za PSŽ (FOTO, VIDEO)

22:20

0

Lionel Mesi je igrao od 63. minuta

Tan2022-1-23_221923141_1 - Copyright Tanjug/AP Photo/Francois Mori

Pari Sen Žermen je potvrdio ulogu favorita u utakmici 22. kola Lige 1. "Sveci" su na svom "Parku prinčeva" dočekali Rems i ispratili ga sa 4:0. Tako su samo potvrdili da su najozbiljniji kandidati za novu titulu u Francuskoj,

Ipak, da se slomi otpor gostiju bilo je potrebno malo više vremena. Tek u 44. minutu, Marko Verati je savladao reprezentativca Srbije Predraga Rajkovića.

Onda, u 62. minutu, nekadašnji kapiten Reala, Serhio Ramos je postigao svoj prvenac u dresu PSŽ-a. Posle kornera sa leve strane, ipak je uspeo da ubaci loptu u mrežu.

Samo minut kasnije na terenu je bio i Lionel Mesi kome je mesto ustupio drugi Argentinac, Anhel di Marija. Usledila su još dva gola. U 67. minutu Vout Faes je postigao autogol, da bi konačnih 4:0 postavio Danilo, u 75. minutu.