Stanari delova devet opština danas neće imati struju

27.04.2021

08:30

0

Autor: L. Đ. T.

EPS distribucija navela je raspored isključenja

Pixabay

Potrošači delova devet beogradskih opština danas neće imati električnu energiju, saopštila je EPS distribucija i navela raspored planiranih isključenja:

Stari grad 08:30 – 17:00 HERCEGA STJEPANA: 2,1-5, KOMNEN BARJAKTARA: 6-8,5-5, MIĆE POPOVIĆA: 2-6,12-16,1-3,9-9,13-15, SENjANINA IVE: 8-10,14-16,9, SVETOZARA MILETIĆA: 2-6,5-5F/8, VENIZELOSOVA: 13,

Vračar 08:30 – 14:00 ALEKSE NENADOVIĆA: 15,19, KNEGINjE ZORKE: 10-16A,7-19A, KRUŠEDOLSKA: 2-2A, SVETOG SAVE: 16-18,10-12,20-22A,26-28,19-33A,37A-43,

Vračar 09:00 – 15:00 BUL KRALj.ALEKSANDRA: 82-82, KUMANOVSKA: 2-4,

Palilula 09:00 – 14:30 Naselje DUNAVAC: DUNAVAC: BB,BB,2-8,16-26,1-9,15-25,31,

Palilula 10:03 – 11:30 Naselje BG-KRNjAČA: MILANA GALIĆA: 2-4A,9,13-29T,33-33A, Naselje Krnjača: BOŠKA DESNICE: 6,12-18,98C-98Z,7-9,15,21-23, MILANA GALIĆA: 10-20,

Palilula 09:00 – 10:00 Naselje BORČA: LIČKA: 22A,28,34,38-40,46-48,35,39-65, POPOVA BARA NOVA 1: 12D, ZRENjANINSKI PUT: 135/1,BB,4E-6A,120-122C,131-139,

Palilula 12:00 – 13:00 Naselje BG-KRNjAČA: MLADENA JOSIĆA: 2-18,1-21, Naselje Krnjača: IGORA VASILjEVA: 2E-2Ž, MILOŠA ŽUTIĆA: 2-6,10-12,16-18,3-7,13-15,33-37,

Palilula 09:00 – 16:00 Naselje PRELIV: PRELIV – SELO: 34A-38A,42-44,48A-54,64-66A,88-88A,106-108,142,37,43,65-69A,83,87,105-105A,119-123,153,

Rakovica 08:30 – 14:00 BRĐANSKA: 4-14,1-17, Naselje RESNIK: BRAĆE JEREMIĆA: 2-20,1-7A,11-13,17-21A, JOSIPA TELAREVIĆA: 2A-2C, KORČAGINOVA: 22-24,9-17, PODAVALSKA: 22A-48,7-15,19-23,27-39A,43-57,

Novi Beograd 08:30 – 15:00 JURIJA GAGARINA: 197,205-205,211,219-219B,225-231A,241-241,247,

Novi Beograd 08:30 – 17:00 BULEVAR ARSENIJA ČARNOJEVIĆA: 122-126,

Zemun 10:00 – 12:00 ANTONA KLEMENČIĆA: 2-24,5, Naselje ZEMUN POLjE: ANDRIJE HABUŠA: 2-16,7-19, FRANjE KRČA: 45-49,

Zemun 12:00 – 15:00 Naselje ZEMUN POLjE: BERTRANDA RASELA: 2-32, ĐURE GAJIĆA: 2-24,1-7, TOMICE POPOVIĆA: 29-31, VIJETNAMSKA: 10-22,

Zemun 08:00 – 10:00 Naselje ZEMUN POLjE: MIHAJLA PUPINA: 10-26,1-11, OLGE PETROV: 2-6,1-3,

Barajevo 08:00 – 15:00 Naselje BARAJEVO: PARTIZANSKA: 2-22G,26A-34A,38A-42A,1-1B,5-17,21-39, STARA LIPOVICA: 2-6,10-16,20,24-32B,36-54A,58-76B,80C-104B,108-120,124-132,136-138,142-154A,158-164,168-176A,182,186-194F,230-230A,446,656-656E,1-11,17-33D,37-45,49A-57,61-81,85-87C,93-107,111-131A,137-151C,155,163B,167-175G,181A-187B,191-209D,213-223,227-229A,639A,655E,659A-659C,

Mladenovac 09:30 – 13:00 Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): KNEZA LAZARA: 14, MIHAILA MILOVANOVIĆA: 65, NIKOLE TESLE: 20,26-28,34,

Mladenovac 09:00 – 13:00 Naselje MLADENOVAC (VAROŠ): DOKTORA RUSA: 13, DRAGOSLAVA ANDRIĆA: 2,1-7, JOVANA RISTIĆA: 1, KOSMAJSKA: 20-38,1,7-21, KRALjA A.OBRENOVIĆA: 84-86,90-124,89-93,97-121, NIKOLE PAŠIĆA: 4-20,7-17, ŠKOTSKIH SESTARA: 2-8,1-11, V.BOGDANOVIĆA BURZE: 12-14,18-20,5-13,

Zvezdara 09:00 – 11:00 Budmanijeva 22.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – 24sedam.rs

Komentari (0)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Pre slanja komentara, molimo vas da se upoznate sa pravilima komentarisanja i uslovima korišćenja sajta.

Povezane vesti